Okucia budowlane - producent
 

Okucia budowlane

Dane kontaktowe

LEMMAR
ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz
tel.: 52-3407425
tel.kom. 604-426-168
e-mail: lemmar@lemmar.pl


Zawias toczony ⌀10 i ⌀12 bez kulki


Produkcja okuć budowlanych to skomplikowany i wymagający proces, mający na celu dostarczenie klientom produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe normy i standardy. Wśród asortymentu okuć, które znajdują zastosowanie w wielu konstrukcjach, wyróżniają się takie produkty, jak zawias toczony ⌀10 i ⌀12 bez kulki. Zawias toczony fi 10 to produkt dedykowany dla konstrukcji, które wymagają nie tylko wytrzymałości, ale także precyzyjnego dopasowania. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz zastosowaniu odpowiednich materiałów, model fi 10 zapewnia doskonałe połączenie elementów, gwarantując ich stabilność i trwałość przez długie lata.Bezpieczne i trwałe połączenia stalowe dzięki zawiasowi do spawania

Oferowany przez nas zawias toczony do spawania, charakteryzuje się specjalną konstrukcją umożliwiającą łatwe i trwałe połączenie elementów stalowych. Jego uniwersalność sprawia, że model do spawania znajduje zastosowanie zarówno w małych konstrukcjach, jak i w dużych projektach budowlanych. Wybierając tego typu wyroby do spawania, inwestorzy mają pewność, że ich konstrukcje będą solidne i bezpieczne.

Zawiasy toczone do bramy od Lemmar: Precyzja i zaawansowana technologia

Zawias toczony do bramy naszej produkcji to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają solidnych i niezawodnych okuć do bram wjazdowych czy garażowych. Dzięki nim, bramy działają płynnie, a ich użytkowanie staje się proste i komfortowe. Produkcja oferowanych przez nas wyrobów wymaga zaawansowanej technologii i dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. To dzięki temu możemy oferować Państwu produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli poszukujesz solidnych i trwałych okuć budowlanych, Lemmar to doskonały wybór.* Cena Ø 10 : 2,40 zł (netto)

* Cena Ø 12 : 3,00 zł (netto)
 
 

Poprzednia strona: Zawiasy toczone
Następna strona: Zawias toczony ⌀14 i ⌀16 bez kulki
    © LEMMAR ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz