Okucia budowlane - producent
 

Okucia budowlane

Dane kontaktowe

LEMMAR
ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz
tel.: 52-3407425
tel.kom. 604-426-168
e-mail: lemmar@lemmar.pl


Stojaki do rowerów

Poruszanie się rowerem po przestrzeni miejskiej jest jak najbardziej polecane. Jednak niekiedy napotyka się na problemy z bezpiecznym pozostawieniem roweru i i jednoczesnym zrobieniem zakupów. Oczywiście jest doskonały sposób na to, aby nie odstraszać ludzi od jazdy rowerem po mieście, zachęcając jednocześnie do skorzystania z oferty miasta. Rozwiązanie jest proste - stojaki do rowerów. Każdy producent stojaków rowerowych dba o ich najwyższą jakość, aby zarówno Klienci jak i użytkownicy byli jak najbardziej zadowoleni. Stojaki rowerowe to również dobry patent na urozmaicenie małej architektury miasta.

Stojaki do rowerów oferowane w naszym sklepie to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy urzędów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów galwanizowanych cynkiem, odpornych na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, dlatego też są wyjątkowo trwałe i mogą spełniać swoją rolę przez wiele lat.

Budowa stojaków umożliwia łatwe i wygodne postawienie roweru oraz zabezpieczenie go przed kradzieżą odpowiednią blokadą. Same stojaki pozostają na stałe zamocowane do podłoża, dlatego też nie można ich zabrać czy przesunąć. Stanowią skuteczne, wytrzymałe, a przy tym także tanie rozwiązanie problemu parkowania rowerów.

 

stojaki do rowerów

stojaki do rowerów (2)

Podstawa stojaka wykonana z kątownika 35 x 35 x 3, rurki 22 x 2

Wykończenie: cynk biały

Cennik:

• 3 stanowiskowy 250 zł
• 4 stanowiskowy 300 zł
• 5 stanowiskowy 400 zł

 
 

Poprzednia strona: Kotwa ⌀16/35 nr 35
    © LEMMAR ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz