Okucia budowlane - producent
 

Okucia budowlane

Dane kontaktowe

LEMMAR
ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz
tel.: 52-3407425
tel.kom. 604-426-168
e-mail: lemmar@lemmar.pl


Kotwa do wmurowania ⌀16/35 nr 34


Produkcja okuć budowlanych to zadanie wymagające dużej precyzji i znajomości technologii, a także uwzględnienia różnorodnych potrzeb inwestorów. W tym kontekście wyróżnia się nasza oferta, w której znajduje się specjalistyczna kotwa do wmurowania ⌀16/35 nr 34. Jest to produkt niezwykle ważny w procesie budowlanym, służący do mocowania różnych elementów konstrukcyjnych w murze, gwarantując ich stabilność i trwałość. Wielu inwestorów decyduje się na niego, gdy planują umocowanie podstawy słupa. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, kotwa do wmurowania ⌀16/35 nr 34 spełnia najwyższe standardy branżowe, zapewniając inwestorom pewność i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania obiektów.Estetyczne wykończenie i solidność montażu z podstawą słupa do wmurowania

Szczególnie warte uwagi jest jej zastosowanie w przypadku montażu podstaw słupa do wmurowania. Zastosowanie podstawy słupa zapewnia nie tylko solidne i trwałe połączenie, ale również estetyczne wykończenie oraz łatwość montażu. Dzięki temu inwestorzy mogą liczyć na długoletnią żywotność konstrukcji oraz pewność, że żaden element nie zostanie przypadkowo uszkodzony czy przemieszczony.

Nieprzeciętna jakość kotew do wmurowania dzięki doświadczeniu specjalistów Lemmar

Produkcja każdej kotwy w naszym zakładzie odbywa się pod czujnym okiem specjalistów, którzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Dzięki temu, oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Państwu na niezawodnych rozwiązaniach w zakresie okuć budowlanych, Lemmar stanowi doskonały wybór.


Wykończenie:
* Cynkowanie (żółta pasywacja)
* Wykończenie wyrobu zgodnie z życzeniem klienta

* Cena: 5,48 zł
 
 

Poprzednia strona: Kotwy do zawiasów pasowych
Następna strona: Kotwa do wmurowania ⌀16/40 nr 35
    © LEMMAR ul. Zakopiańska 11a, 85-341 Bydgoszcz